Reklamace a vrácení

Reklamované zboží zasílejte na níže uvedenou adresu s dokladem o koupí a tímto vyplněným formulářem. V případě odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží, zásilku pošlete na níže uvedenou adresu s dokladem o koupi a tímto vyplněným formulářem.

Důmpříběhů.cz - Sabrina Harisová

Peckova 252/3

Praha 8

186 00

Jak reklamovat? 

V případě, že vám přijde balík poničený nebo nebude obsahovat knihy, které jste si objednali, napište nám nejprve na info@dumpribehu.cz. Při uznané reklamaci vám cenu zboží proplatíme zpět.

Jak zboží vrátit?

Pokud nejste se zbožím zakoupeným v našem e-shopu spokojeni, můžete jej vrátit do 14 dnů bez udání důvodu. V případě vrácení poškozeného zboží kupujícím, nebude částka navrácena v plné výši. Zásilku doporučujeme řádně zabalit.

Vrátit zboží můžete poštou nebo zasláním jinou přepravní společností na adresu Důmpříběhů.cz - Sabrina Harisová, Peckova 252/3, Praha 8, 18600.  V balíčku nesmí chybět kopie daňového dokladu, kontakt na vás a také číslo vašeho bankovního účtu (vše vyplňujete ve formuláři výše).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení