Luna - kouzelný jednorožec bez rohu

265 Kč
Skladem

Odlišovat se je fajn!
Luna se narodila jako jediný jednorožec bez rohu a kvůli tomu zažívala posměšky, se kterými se snažila vyrovnat. Během Noci světel, slavnosti, při které se jednorožci pyšní svými rohy a schopnostmi, Lunin pohár trpělivosti přetekl. A tak vyslovila přání, které na okamžik převrátilo všem život naruby. A protože chtěla vše napravit, vydala se za stařešinou, který jí nejen pomohl, ale také ukázal, jak si správně přát a jak přistoupit ke svému životu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odlišovat se je fajn.

Ale pouze za předpokladu, že ten, kdo se odlišuje, to vnímá jako svou výhodu nebo přednost. Každý jsme totiž jedinečný a na tom bychom měli stavět. Trvá to ale dlouho, než se přijmeme a máme se rádi takoví, jací jsme.
I Luna z našeho příběhu si na to musela přijít. A nebylo to jednoduché. Jako jediný jednorožec bez rohu zažívala posměšky, se kterými se snažila vyrovnat.
Během Noci světel, slavnosti, při které se jednorožci pyšní svými rohy a schopnostmi, Lunin pohár trpělivosti přetekl. A tak vyslovila přání, které na okamžik převrátilo všem život naruby. A protože chtěla vše napravit, vydala se za stařešinou, který jí nejen pomohl, ale také ukázal, jak si správně přát a jak přistoupit ke svému životu.
V příběhu děti najdou pár myšlenek, které by jim mohly pomoci najít si své místo v kolektivu, zapadnout, a přece vyčnívat díky své jedinečnosti.

Autorka: Sabrina D. Harris

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohádky
Záruka: 2 roky
JAZYK: čeština
POČET STRAN: 88
VAZBA: pevná vazba
NAKLADATEL: CPress AlbatrosMedia
DATUM VYDÁNÍ: 7.12.2021
ISBN: 9788026439554