Jih proti Severu B1/B2

220 Kč
Skladem

Gone with the Wind

Nejznámější americká love story upravená pro výuku!
Publikace nabízí zkrácenou verzi známého milostného příběhu Scarlett a Rhetta Butlera, který se okamžitě po svém vydání v roce 1936 stal světovým bestsellerem.

Autorka: Sabrina D. Harris

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upravená verze je určena pro mírně pokročilé studenty angličtiny. Anglický text doplňuje český zrcadlový překlad, který čtenářům umožní zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu správně porozuměli. V závěru knihu doplňují zajímavé informace o autorce a stejnojmenném filmu.

Mnozí autoři napsali desítky knih, a marně čekali na úspěch. Margaret Mitchellové, americké novinářce a spisovatelce, k jeho dosažení stačilo napsat jen knihu jedinou. Jih proti Severu. Nejznámější milostný příběh všech dob, který se okamžitě po svém vydání v roce 1936 stal americkým a světovým bestsellerem.

Příběh s hlavní postavou nezkrotné Scarlett O'Harové ale není pouhou love story. Čtenářům nabízí hlubší poznání životního osudu dívky, jejíž romantické sny se rozplynuly ve vichru občanské války. Okolnosti ale její vnitřní sílu a sebedůvěru nezlomí. Navzdory smrti nejbližších a svému zlomenému srdci neztrácí životní jiskru. Jiskru, která k ní všechny tolik přitahuje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Easy reading knihy
Kategorie: Easy reading
JAZYK: angličtina/čeština
POČET STRAN: 136
VAZBA: měkká vazba
NAKLADATEL: Edika
DATUM VYDÁNÍ: 17.8.2020
ISBN: 9788026615569